Jasiu wraca do gry

Go down

Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Nie Gru 29, 2013 4:45 pm

No wreszcie niedoszły premier z Krakowa, bity przez Niemców, znalazł sobie fajną robótkę, na której się nie zna. Następny artykuł Rokity będzie o podłych gestapowskich metodach Lufthansy i jak to go Niemcy pobili, a Polacy z którzy byli na pokładzie mu nie pomogli. by zdiagnozować przyczyny uwiądu demokracji w Polsce to nie trzeba być politologiem czy "praktykiem-politykiem".. Wystarczą do tego ze trzy szare aktywne komórki i elementarna umiejętność obserwacji ..
Postubecja i ich squ...ałe pionki medialne zapętliły się już w swoich kłamstwach, nie macie pomysłu na przyszłość kraju i tego już nie jesteście w stanie moje podatki to realne pieniądze a nie jakieś wydumane a to z tych pieniędzy właśnie żyje agora czy niusłik... Taki właśnie mamy rodzaj "wolnego rynku".. Jak nie wierzysz to przejrzyj sobie wzmiankowane wyżej gadzinówki pod kątem "reklamodawców" to sam zobaczysz kto publikuje u nich swoje niezwykle ważne ogłoszenia czy reklamy.. Nie ma co wypierać rzeczywistości ...

ps. z tego co wiem "W sieci" sprzedaje się poniżej 100 tysięcy egzemplarzy.. Przez rok nie pojawiło się u nich żadne ogłoszenie, którego autora dałoby się powiązać z jakimś państwowym czy samorządowym urzędem.. Pewnie Donald nie pozwolił bo nie po to przecież wraz z Grasiem chachmęcił w Rzeczypospolitej by teraz niesłuszne opinie dotować publicznym groszem..

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Nie Gru 29, 2013 4:47 pm

Rozumiem, że ogłoszenia rządu Tuska powinny się pojawiać w periodykach typu "Gazeta Polska" i "wSieci", gdzie Tusk i jego ministrowie są oskarżani o zamordowanie prezydenta, licznych polityków i działaczy społecznych oraz swoich kolegów?
Rozumiem, że za rządów PIS wszelkie ogłoszenia pojawiały się w Gazecie, Trybunie i Polityce? I że Gazeta Polska tudzież Nasz Dziennik nie były kupowane przez instytucje państwowe? Jedyne miejsce gdzie rząd Tuska powinien zamieszczać swoje ogłoszenia to własne strona netowa (ew, sejmowa) i to wystarczy by naród o kolejnych krokach Wielkiego Przywódcy poinformować... Naprawdę ogłoszenie o sprzedaży złomu oraz zużytego oleju opałowego na całą stronę w Wyborczej nie służy niczemu innemu niż zasponsorowaniu czerskiej redakcji publicznym groszem.. edyne gadzinówki jakie znam to : do rzeczy, gazeta wolska, w sieci, nie, fakty i mity, nasz ziewnik.
Ponieważ w/w gadzinówki są dla chorych psychicznie i mają nikłą sprzedaż, reklamy lądują w gazetach poczytnych - tak jak w każdym kraju gdzie istnieje wolny rynek .
Oczywiście np. adidas może reklamować swoje wyroby na koszulkach drużyny piłkarskiej ale wolą na koszulkach graczy Realu Madryt!! Przyjedź do Wilanowa po Wyborczą bo w tej czerwonej dzielnicy nie ma najmniejszego problemu z kupieniem tej gazety.. Znajoma kioskarka mówi nawet, ze ostatnio to nawet paczek z tą gazetą nie rozwiązuje bo niemal tyle samo egzemplarzy co rano dostaje to wieczorem oddaje...
Po prostu już nikt tego nie kupuję bo jak tu się ludziom pokazac na oczy z wyborczą w ręku? To obciach przecież...
Skoro wolisz sterowaną gospodarkę zamiast wolnego rynku proponuję udać się do Korei płn. - tam świat " reklamy " jest sterowany odgórnie.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Nie Gru 29, 2013 4:48 pm

Rokita to przykład faceta, któremu wydawało się ,że został pierwszym po Bogu a gdy się okazało, że było to zwykłe chwilowe zainteresowanie, sam uciekł z pokładu .Pomysł z żoną to absolutny obciach. W obu przypadkach zdecydowanie przegrał . Niestety facet upadł tak nisko, że z każdym felietonem i atakiem na Tuska i PO jest już nawet nie śmieszny a godny politowania . Jakim osłem politycznym trzeba być, żeby żonę z zemsty wysłać do PIS i opluwać ugrupowanie w którym odgrywał ważną rolę póki mu palma nie odbiła. Marysiu, nie ma czegoś takiego jak system Tuska, jest on taki sam jak innych polityków, zbiór poboznych życzeń i marzeń oraz kiepski dobór wykonawców a populizm to główny program każdej partii.
Osobliwością D. Tuska jest to, że w porównaniu do innych polityków sprawuje rząd druga kadencję czyli, że część społeczeństwa ocenia go wyżej niż innych przywódców partyjnych.
Panie Janie, Mario, Władysławie, wybrał pan dość osobliwe towarzystwo, powiedziałbym osobliwą anomalię, wręcz podłe i od tego chleb bywa twardy a dziąsła obolałe, straciłes pan instynkt i wiarę w siebie, ukłony dla małżonka

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Sob Gru 19, 2015 10:47 am

Moje zdziwienie dotyczy jednej sprawy. Dlaczego KOD milczy na temat absurdalnej ordynacji wyborczej? Tej, ktora pozwolila na zagarniecie przez PiS pelnej wladzy, przy 18 procentach wyborcow, niecale 6 milionow, glosujacych na kaczewie.
Zbyt wysokie progi wyborcze oraz brak STV (Single Tranferable Vote) zezwolily na to, ze glosy oddane na partie lewicowe czy lewicujace, zostaly zagarniete przez prawicowa partie. Tego w innych jurysdykcjach nie graja na zadnych pogrzebach„szybko politycy europejscy musieli przyznać- przynajmniej prywatnie- że prezydent Polski twardo broni interesy swego kraju i zasługuje na szacunek.”astępnie przechodzą do mediów zagranicznych i dziwa się a nawet pokazowy wk..w ich ogarnia, gdy przy artykułach o Polsce nie znajdują kolumny OK. odptaszkowanej od góry do dołu, tylko seria NO jest wypełniona.
Ci ludzie tkwią w swojej parafii na peryferiach wraz z Prezesem. Polityka zagraniczna wg nich ma się sama robić – z wdzięczności dla Polski, że jest i zaczęła świecić przykładem moralnej czystości kraje sąsiedzkie mają być spolegliwe, a kraje dalsze maja naśladować te sąsiednie.
Mając tak uproszczony moralistyczny, pełen samochwalnych iluzji obraz stosunku świata do Polski ci ludzie będący przy rządach w tym pięknym umęczonym kraju przeżywają głębokie frustracje przy lekturze różnych cajtungów i tajmsów. Krew ich zalewa i to co robią i robić będą, to zaprzeczać, zaprzeczać i jeszcze raz zaprzeczać, bo w kraju taka metoda daje remis, gdy jest się przegranym, czyli pozwala na wstępne wydobycie się za włosy z najgorszych opresji medialnie nagłośnionych.
Nic dziwnego, że obrażone miny na Apfelbaumów i obelgi słane do różnych cajtungów, to główne zajęcie dyplomatów. kwota klimatyzacja Warszawa klimatyzatory, klimatyzacja wentylacja wentylacje split wentylacje pomiary wydajności wentylacji, pomiary protokół pomiarów wentylacji pomiarDyplomaci ci tłumaczą tym cajtungom i tajmsom, że są wykwitem środowisk folksdojczów oraz zmowy banjksterskiej i że ich redakcje, to potomkowie Goebbelsa i Hitlera i że my znamy takich, bo w kraju mamy współpracowników gestapo, którzy wychodzą na ulice jak również folksdojczów rozsianych po różnych polskich ziemiach przez rodzinę Tuska.
Ci ludzie jakby byli infanytylni, jakby nie zdawali sobie spraw z tego, że na świecie są media różnych odcieni, ze są spostrzegawczy i wyedukowani i poinformowani dziennikarze. Te panie i ci panowie nadal się dziwią, że można pisać o rządach PiSu w Polsce nie tylko dobrze.
Swoja głośną naiwnością ci panowie chcą oszukać rodaków, zaćmić im umysły , przekabacić gorącymi zaprzeczeniami na wiarę w nadrzeczywistość, na myślenie wg jednego rzekomo patriotycznego wzorca, na wiarę w spiski i złe duchy.
Do nich mało co dociera z zewnątrz, a już takie okropności, że oni – PiS – wybrańcy ludu, politycy z mocnym mandatem mogą się mylić, czy błądzić, to dla bohaterów dobrej zmiany tortury duchowe nie do zniesienia.
Natychmiastowa kontra, odbicie piłeczki – to wy nie przestrzegacie prawa, to wy jesteście sprawcami rzezi Woli, to wy macie wiadome pochodzenie, itp.
Protest, zaprzeczenie, insynuacyjka podbarwiona ksenofobią.
Ozeszty. Zagraniczny szcunek dla sp. Kartofla? Zartujesz, prawda? Nawet po jego nieslawnej smierci malo kto liczacy sie w swiecie nie poszukal wymowki, zeby na pogrzeb nie dojechac.
Bo Saakaszwili do liczacych sie w swiecie, czy nawet w samej Gruzji, nigdy nie nalezal

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Sob Gru 19, 2015 10:48 am

Dziś rano w TOKFM (8:00) M. Meller, S. Sierakowski i B. Chrobota podważali (w oparciu o niedawne badania sondażowe) doktrynę PiS zakładającą, że dla obywateli temat Trybunału jest daleko mniej istotny od 500 zł na dziecko i niższy wiek emerytalny. Tak myśleli stratedzy PiS od Kaczyńskiego poczynając, ale się nieco obślizneli w rozpoznaniu społecznych preferencji. Sierakowski jeszcze bronił tezy, że 500 zł trwale wpłynie na przywiązanie nisko zarabiających do PiS. Ale niedawno pisał, że peronizacja jest klasy średni – więc niech się zdecyduje, kto jest adresatem polityki społęcznej PiS. Niewątpliwie 500 zł dostaną rodzice dzieci, którzy sami są na ogół poniżej 40-tki … tyle spekulatywnych teorii snują eksperci krajowi w mediach naszych, że nie mam głowy do NYTimesów i FAZów zachodniego świata. Pozostawiam ten dyskurs min. Waszczykowskiemu i red. Passentowi do owocnego prowadzenia i rozstrzygnięcia.Materiał z Deutsche Welle wspomniany przez Daniela Passenta w felietonie był komentarzem redakcyjnym Barbary Wesel.
Zdecydowałem się na jego wklejenie ponieważ autorka potwierdziła w nim, że słowa szefa PE Martina Schulza o znamionach „zamachu stanu” w RP są również politycznym stanowiskiem rządu RFN.
Materiały z Deutsche Welle prezentuje na blogu tylko dlatego, że odzwierciedlają one linię polityczną urzędu kancerskiego – zarówno w tresci dobieranych przedruków z prasy niemieckiej jak i głównie komentarzy redakcyjnych.
Robię to dlatego, bo wydaje mi się ważne by czytajacy blog mieli jasność jak rząd RFN podchodzi do sytuacji politycznej w Polsce.
Równocześnie pozwolę sobie zauważyć, że ostra retoryka tekstów DW jest normą w przypadku sytuacji konfliktowych w które zaangażowany jest rzad Niemiec i w przypadku tekstów na temat RP nie powinna dziwić.
Dużo ostrzej i agresywniej aniżeli rząd RP redakcja DW oceniała jakiś czas temu np rząd grecki Aleksisa Ciprasa i Yanisa Varoufakisa – w czasie kryzysu greckiego.
Ps. Zamieszczony dziś rano materiał redakcyjny Barbary Wesel, który wkleiłem pod poprzednim tematem (wspomina o nim Daniel Passent w felietonie) przed kilkoma godzinami znikł z portalu DW. pożyczki online
szybkie pożyczki pożyczka internetowa
chwilówki pozyczki internetowe
kredyty spis szybkie pożyczki
pozyczki online
szybkie pożyczki chwilówki
chwilówki chwilówki online
kredyty spis chwilówki przez internet
chwilówki chwilówki online

Mnie się wydaje, że wybory są za trzy lata – samorządowe. I że ich los rozstrzygnie się w kraju, wśród osób nie czytających zagranicznej prasy i nie oglądającycH CNN. I to będzie obiektywna wycena działań i dokonań tego reżimu. Nie będę wchodzić w szczegóły, na dwoje babka wróżyła, ale wiele pomysłów w sferze gospodarczej jest wzajemnie sprzecznych, program nie ma spójności, równowagi i oparcia w faktach. Moim zdaniem krytyczny będzie dopiero rok 2017, kiedy trendy skutków dzisiejszych ustaw się utrwalą. Poważne załamanie nastąpi w czerwcu, za 18 miesięcy. O sytuacji w Polsce wypowie się KE, banki zagraniczne, agencje ratingowe – wszystkie te „złe duchy” kapitalizmu. Nie pobijemy Grecji, o to nie ma obaw. Ale min. Waszczykowski z premierami Szydło i Morawieckim, oraz innymi ministrami nie nadążą z dementowaniem. Będzie nadzwyczajnie, będzie ciepły wieczór, robotnicy Ursusa nie będą odkręcać szyn kolejowych na linii do Berlina.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Sob Gru 19, 2015 10:50 am

Deutsche Welle znajduje się pod prawnym nadzorem niemieckiego rządu. Niemiecki rząd nie ingeruje jednak bezpośrednio w prace redakcji i Deutsche Welle nie reprezentuje oficjalnego stanowiska niemieckiego rządu, co oczywiście nie oznacza , że pozycje obu instytucji nie mogą być zgodne , albo zbliżone.„Podobnie na wyrost jest sugerowanie, ze ta krytyka odzwierciedla linię polityczną urzędu kancerskiego.”
W naszerszym rozumieniu jednak odzwierciedla. Tak jest z portalami rządowymi czy innymi mediami rządowymi.
Podobnie przecież np Sputnik czy RP prezentuje linię polityczną rządu rosyjskiego.
Ale oczywiscie zdarzają się zamieszania – jakieś błedy w prowadzeniu linii czy interwencje i materiały znikają, jak ten wspomniany.
To tylko ludzie robią tę linię polityczną wiec mogą się mylić, strzelić gafę czy po prostu przesadzić.
Z powyższego wynika, że nie angażuję się emocjonalnie czytając te materiały, bo zdaję sobie sprawę, że narracja czy retoryka materiałów z takich zródeł odzwierciedla jedynie temperaturę sporu między państwami.
Czytam to tylko po to by poznać punkt widzenia rządu RFN.
A z tym dziś jest tak a jutro może być inaczej.
O Ciprasie na którym DW jeszcze rok temu psy bardziej niż na Kaczyńskim wieszało teraz ci sami ludzie piszą całkiem zyczliwie.
Ps. Zerknij na tekst, który wkleiłem pod poprzednim tematem, kredyty spis chwilówki przez internet
chwilówki chwilówki online
kredyty spis chwilówki przez internet
pożyczki online
„Deutsche Welle znajduje się pod prawnym nadzorem niemieckiego rządu. Niemiecki rząd nie ingeruje jednak bezpośrednio w prace redakcji i Deutsche Welle nie reprezentuje oficjalnego stanowiska niemieckiego rządu, co oczywiście nie oznacza , że pozycje obu instytucji nie mogą być zgodne , albo zbliżone.”
szybkie pożyczki pożyczka internetowa
chwilówki pożyczki internetowe
kredyty spis pożyczki online
chwilówki online
„„Możliwa jest rekonstrukcja decyzji w sprawie uchodźców? Wspominał o tym wiceminister rządu PiS. Jest również pomysł jak to zrobić. Dobrowolne przyjęcie uchodźców z obozów w Turcji jest korzystniejsze dla Polski niż obowiązkowa relokacja, tych którzy już dostali się do Europy.”
Gdyby wyszło już będzie „dobra zmiana” w relacjach RP-RFN.
I wspomniana Barbara Wesel będzie pisać słodziutko!
Wiem , że dla kogoś przyzwyczajonego do stosunków panujących w Polskich mediach, informacja o redakcyjnej niezależności rządowej rozgłośni, jest mało wiarygodna , ale jest prawdziwa.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Sob Gru 19, 2015 10:51 am

„Deutsche Welle znajduje się pod prawnym nadzorem niemieckiego rządu. Niemiecki rząd nie ingeruje jednak bezpośrednio w prace redakcji”.
Żartowniś. By nie ingerować na bieżąco, co faktycznie źle wygląda, wystarczy mianować „właściwie” kierownictwo Deutsche Welle, ono z kolei dobierze sobie odpowiednich i „niezależnych” oczywiście współpracowników.Masz rację, że te media tylko piorą mózki i wciskają ludziom byle kit. A chyba największym ich blefem i numerem 25 lecia jest wmówienie pisowcom, że Kaczyński to lider opozycji, antysystemowiec i nie ich człowiek. No i wciśniecie ogłupionej gawiedzi bajeczki o wojnie polsko-polskiej.
i jeszcze im mało. Teraz chcą jeszcze ludziom wcisnąć, że ich człowiek Kaczyński mając już niemal wszystkie instytucje władzy jest nadal liderem prześladowanej opozycji. Tych artystów to by się nawet Goebbels nie powstydził.
Czy Donald Tusk mianował kogoś osobiście w TVP, TVN, „Gazecie Wyborczej” lub „Polityce”? Po co? A ileż miał czołobitnych hołdów i robionych uprzejmości, w tym inwektyw pod adresem jego konkurentów politycznych, przez cały czas swego tuskowego pontyfikatu. „Tusku musisz” to przeciez Żakowski, a Janina Paradowska nieprzerwanie była ulubioną dziennikarką pana Donalda. Ten akurat mechanizm wynikał ze wspólnoty interesów, nikt nikogo do niczego nie zmuszał, sojusz był dorozumiany na zasadzie: „Ty wiesz, a ja rozumiem”.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Sob Gru 19, 2015 10:52 am

Przewalutowany Petru już prawie prowadzi. – Na razie w sondażach. Zwłaszcza w jednym sondażu (IBRIS).
Nowoczesna Ryszarda Petru.pl po raza pierwszy zajmuje czołowe miejsce w sondażach, uzyskując ponad 30 proc., drugi PiS 27 proc., trzecia PO 14 proc. Ponieważ Ryszarda jest nowoczesna to przewalutowany Petru wiedział o tym już wczoraj. I to bynajmniej nie od wróżki.
Z tej okazji w „Gazecie Wyborczej” zbiorowe szaleństwo – w okolicy ul. Czerskiej piwa i skrętów brakuje.
O co chodzi z tym IBRiS? Wyjaśnia internet, (Salon24)Tak ze rzeczywistosc niemiecka mozesz znac tylko z wikipedii.
Z moich skromnych obserwacji musze jednak przyznac racje red. Passentowi. Die Bild (Zeitung) jest wprawdzie moim zdaniem tylko brukowcem, ale za to b. opiniotworczym. i to nie tylko wsrod „meneli” spod budki z piwem ale przede wszystkim „am Stammtisch”. A tak swoja strona, czy w Hongkongu macie budki z piwem? Czy tez musicie „pociagac” ten szlachetny trunek z papierowej torebki? Jezeli chodzi o Stammtisch, to pozostaje tylko wiki. szybkie pożyczki chwilówki online
chwilówki chwilówki internetowe
kredyty spis chwilówki online
chwilówki internetowe
szybkie pożyczki chwilówki
szybkie pożyczki pożyczka internetowa
chwilówki pożyczki online Warszawa
Kaczyński powiedział w TV Republika: „To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse”.
Na pytanie reportera TVN w Sejmie: „Czy przeprosi pan za słowa o gorszym sorcie”, Kaczyński odpowiedział: „Panie redaktorze, niech pan będzie poważny – czy według pana współpracownicy Gestapo i AK-owcy to ten sam sort ludzi? Dla mnie nie”.
P.S. G. Schetyna, który niedawno negocjował z Martinem Schulzem w Brukseli potępienie Polski na forum PE, oświadczył w akcie samolustracji, że nie współpracował z gestapo. W zamian żąda przeprosin od J. Kaczyńskiego.
kredyty spis pożyczki pozabankowe online
darmowe pożyczki
pożyczki chwilówki bezpłatne

„Nie jest to pierwszy sondaż, przeprowadzony przez socjologów z IBRiS, który daje nadspodziewanie duże poparcie startującej formacji politycznej. 25 czerwca pracownia Homo Homini (dzisiejszy IBRiS) opublikowała sondaż dający stowarzyszeniu Republikanie Przemysława Wiplera 19 proc. i trzecie miejsce w rankingu partii politycznych.
Tak pisała o tym „Gazeta Wyborcza” w artykule „Metoda na Homo Homini, czyli jak Republikanie mieli 19 proc. poparcia”: Pracownia Homo Homini przyznała, że wprowadzając do ankiety pytania wykupione przez stowarzyszenie Republikanie, mogła zafałszować wyniki badań. Chodzi o badanie z 25 czerwca, w którym stowarzyszenie Republikanie Przemysława Wiplera (niegdyś PiS) cieszy się 19-procentowym poparciem. W tym sondażu wyprzedziły je tylko PO (25 proc.) i PiS (23 proc.)”.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Sob Gru 19, 2015 10:53 am

Kaczyński powiedział w TV Republika: „To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse”.Rewolucyjnosc, wlacznie z ta demonstrowana przez kaczewizm bolszewicki, moze byc postrzegana jako plus dodatni.
Noo, chyba ze od etapu odstrzalow post komuchow takich jak sp. B. Bl!da, dojdzie do progresji. I nastapi etap odstrzeliwania styropianowcow. Wtedy kaczystowski dodatni plus rewolucyjnosci moze stac sie plusem ujemnym. W oczach Zachodu, that is.
W oczach Smolenskosci Zamglonej, wciaz bedzie tym czym od 5-u lat jest: ostoja patriotyzmu
Na pytanie reportera TVN w Sejmie: „Czy przeprosi pan za słowa o gorszym sorcie”, Kaczyński odpowiedział: „Panie redaktorze, niech pan będzie poważny – czy według pana współpracownicy Gestapo i AK-owcy to ten sam sort ludzi? Dla mnie nie”.
P.S. G. Schetyna, który niedawno negocjował z Martinem Schulzem w Brukseli potępienie Polski na forum PE, oświadczył w akcie samolustracji, że nie współpracował z gestapo. W zamian żąda przeprosin od J. Kaczyńskiego.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Admin on Sob Gru 19, 2015 10:53 am

Słuchaj niekumaty, „Polacy gorszego sortu” to ci, którzy w drugiej połowie XVIII wieku szukali na dworze w Berlinie i Petersburgu ratunku przed Konstytucją Maja. Za usługi brali kasę, jurgielt to się nazywało (od niem. jahrgeld – pensja roczna).
Inni „Polacy gorszego sortu” z KPP marzyli o włączeniu Polski do ZSRR, w 1918 roku przeciwni byli przyłączeniu do Polski Ślaską, a po drugiej wojnie jako kolejna mutacja (PPR – PZPR) stali się nad Wisłą gorliwymi namiestnikami Moskwy.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: Jasiu wraca do gry

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach