ideologia na pokaz

Go down

ideologia na pokaz

Pisanie by Admin on Nie Gru 29, 2013 2:51 pm

"Nie istnieje żadna "ideologia gender"; istnieją badania naukowe na temat relacji między kobietami i mężczyznami; "ideologia gender", z którą walczy Kościół, to wymysł samego Kościoła - napisali w liście otwartym "Prawda nas wyzwoli" politycy Twojego Ruchu. List, będący "odpowiedzią na opublikowany list duszpasterski na temat tzw. gender", odczytał przed bazyliką Mariacką w Krakowie przewodniczący Krajowej Rady Politycznej Twojego Ruchu Jan Hartman. Czy pamiętacie głównego wroga Polski w 1968 roku? Samych "syjonistów"? I te tłumy na masówkach potępiające owych "syjonistów", choć zapewne niewielu uczestników tych zebrań wiedziało, o co właściwie chodzi w tym zamęcie, i czym jest prawdziwy syjonizm.

Otóż "syjonizm" właśnie triumfalnie powrócił jako straszny, a zarazem bardzo egzotyczny wróg grożący Polsce. Ma teraz nową nazwę i nowe wcielenie, a imię jego - "ideologia gender". Komitet centralny rządzącej w Polsce partii, czyli Episkopat, namaści "gender" na nowego wroga narodu. Stary "syjonizm", czyli zakamuflowani pod tym terminem mistyczni "Żydzi", już nie może robić za powszechnego wroga. Po pierwsze, katolicy już ich urzędowo kochają od czasów soboru watykańskiego II. Po drugie, nikt zdrowy na umyśle nie uwierzy, że ta garstka Żydów, która w Polsce została, może jeszcze komukolwiek grozić. Trzeba było więc wroga nowego, lepszego. Ale równie tajemniczego. Bo kto w 1968 r. widział na własne oczy syjonistę? A kto w 2013 r. widział "wyznawcę ideologii gender" nie istnieje. Tzn. istnieje, ale w umysłach tych, którzy uwierzyli w tej kwestii biskupom. Bo sami biskupi dobrze wiedzą, że blefują.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że to, na co patrzymy, czyli niezliczone katolickie publikacje, zjazdy, spotkania, a nawet manifestacje antygenderowe skomasowane w ciągu zaledwie paru tygodni, to świetnie zaplanowana i zsynchronizowana akcja Kościoła. To nie tylko odwet za wybuch afery pedofilskiej w Kościele, to także zasłona dymna. Chodziło o podniesienie krzyku głośniejszego niż ten, jaki rozległ się przeciw pedofilii kleru.

Ponieważ "ideologia gender" nie istnieje, można za jej wyznawcę uznać kogokolwiek i oskarżyć go o cokolwiek. To bardzo poręczny wróg. Do wora zaopatrzonego w tę nazwę wrzuca się wszystkich, których Kościół nienawidzi. Gryzie się więc gejów i lesbijki, feministki, zwolenników zakazanej edukacji seksualnej czy in vitro. Ostatnio dostało się też nawet poczciwym masonom, którym Rydzykowe media poświęciły specjalne opracowanie, mimo że jest ich w 38-milionowym kraju raptem... kilkuset. No i jeszcze są ateiści. Ci także są "gender", bo dlaczego mieli by nie być... Ateiści są w swej istocie szatańscy, a ojcem "gender" według biskupich kazań też jest diabeł, więc niewątpliwie i bezbożnicy z nową "ideologią" mają coś wspólnego.

Z tej przyczyny mnożą się napastliwe teksty antyateistyczne. "Niedziela" na przykład opublikowała artykuł samego redaktora naczelnego Ireneusza Skubisia. Ksiądz ten ogłosił mianowicie, że "ateizm jest nieszczęściem świata", a jako dowód przedstawił... nazizm. Tak, ten sam nazizm, którego wódz był katolikiem, podobnie jak wielu jego kolegów, a Watykan - oddanym sojusznikiem. Ten nazizm, który szedł na bolszewików z "Gott mit uns" i z tysiącami księży kapelanów. Kościół doprawdy nie ma za grosz wdzięczności, skoro tym ludziom, tak oddanym wierze, dorabia naszą ateistyczną gębę. Skubiś stawia prześmieszne tezy: że ateizm szerzy się w Europie jako kara za zbrodnie narodów, że "gender to nowa forma ateizmu" (sic!), że za sprawą tej "ideologii" nadciąga piekło na ziemi, nowa Sodoma z Gomorą. Cóż, jedno jest pewne - gorsza "Sodoma" niż spustoszenie, jakie niesie Kościół, w którym ksiądz Skubiś zrobił taką piękną karierę, już nas nie spotka.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: ideologia na pokaz

Pisanie by Admin on Nie Gru 29, 2013 4:44 pm

Kościół musi walczyć, bo owieczki zaczęły myśleć samodzielnie i oddalać się od stada. Potrzebny wrog, jak za czasów "komuny". Bo wróg jednoczy szeregi kościoła. Opowiadanie z ambon, że GENDER niszczy rodziny i dzieci jest potrzebne, żeby ludziska zapomnieli, że i rodziny, i dzieci niszczy pedofilia, niszczy bieda. O biedzie mówić nie bedą, skoro lepkie łapki z koszyczkiem
wyciągają, o pedofilii tym bardziej, że te śmieci już się pod dywanem nie mieszczą. Dlatego GENDER na sztandary ! Biskupi . Którzy w swoich wystąpieniach trąbią o gender , przywołują i porównują do czasów dzisiejszych ; drugą wojnę i Hitlera , Heroda .., popadają w obłęd i po prostu zeszmacają się , widać dążą do rozbudzenia najniższych instynktów u swoich wiernych. gdy Polacy wybierają do władz sobie podobnych, to mają dokładnie taką Polskę, jaką chcą. Do kreowania świeckiej rzeczywistości potrzebni są ludzie świeccy. Życzę Polsce mądrych wyborców, a tym, którzy narzekają, proponuję, by miast krytykować przeciwnika politycznego, skupili się na dotarciu, z tzw. kagankiem oświaty, do jego elektoratu.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: ideologia na pokaz

Pisanie by Admin on Sob Paź 17, 2015 2:18 pm

uwazasz ze wyprodukowanie samochodu nie zanieczyszcza srodowiska co od tak nagle sie pojawia ile energi musi zużyć chuta zeby przetoic stal na ten samochod ile fabryka zeby odlac plastiki to znacznie bardziej zatruwa srodowisko wiedz ze nawet najbardziej ekologiczny samochod truje a roznica w spalaniu nigdy nie wyjdzie na plus dla ekologicznego ale krotko jezdzacego wcześniej miałem kilka ropniaków, teraz od trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem auta z silnikiem benzynowym z aktualnym przebiegiem 1237km. I niech nikt nie pisze głupot, że stary dwudziestokilkuletni samochód będzie lepszy od nowego.

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: ideologia na pokaz

Pisanie by Admin on Sob Paź 17, 2015 2:20 pm

Ja się nie bawię w dziecinne osiedlowe,przedszkolne historyjki i patrzę trzeźwo na świat,mam swoje lata i byłem tu i ówdzie . Jedno z moich aut to Touareg 340 tys km, 3 l diesel, z rury bielsze jak u benzyniaka ,ani dymku z wyjątkiem dopalania sadzy w filtrze PDF, turbina,wtryski,silnik i inne mechanizmy jak nowe, nigdy nie były naprawiane i są na podstawie badań jak nowe. Teraz mam zamiar kupić V8 diesel i nie chcę żadnych 1,4,1,6 biturbo bo to jest dla polityków i urzędników,sami sobie to zrobili niech ponoszą konsekwencje. Inne marki kombinują tak samo co już wyszło na jaw a że sa mniejsze to i skala mniejsza. Niech lepiej się wezmą do roboty i tak regulują światła aby nie trzeba na każdych stać, wtedy ochrona środowiska nie gra roli dla nich, to idioci,lenie i nieudacznicy ,niech zrobią drogi i obwodnice,bezkolizyjne skrzyżowania bo to ich robota i będzie ok. Niech ktoś powie czy amerykańskie silniki benzynowe o pojemności 5-7 litra sa mniej szkodliwe jak diesle 2 litrowe z filtrami i tym całym bałaganem ?Jednostki wolnossące w tym napędzane olejem napędowym są z reguły żywotniejsze niż klasyczne jednostki benzynowe i dlatego też jeszcze długo nie znikną z dróg i bezdroży. Problem polega nie tyle na zastosowanym napędzie czy jego specyfikacji co wyśrubowanych normach emisji spalin - jak tak dalej pójdzie nim się obejrzymy będziemy jeździć plastikowymi pudełkami wyrabianych w Chinach. Obecne jednostki są małolitrażowe, wyżyłowane o dużej mocy ale to w żaden sposób nie przekłada się na jakość czy żywotność bo takie jednostki są wyskalowane na konkretny przebieg po którym nadają się niekiedy jedynie na szrot z tego chociaż tytułu, że są wyeksploatowane do granic możliwości a ich poszczególne elementy są zwyczajnie nierozbieralne i nadają się wyłącznie do wymiany. Kto kiedyś słyszał o filtrach DPF ? Koszt ich wymiany w zależności od modelu waha się w granicach 2tys zł tylko po co ja się pytam ? Dlaczego w krajach UE gdzie są takie restrykcje wykupuje się na potęgę stare, poczciwe diesle i eksportuje masowo do krajów Afrykańskich i Azjatyckich gdzie bez serwisu przezywają swoją drugą młodość - jak mi to wyjaśnią Ci wszyscy wielcy uczeni ? A może to co Nam od lat wciskają to nic innego jak tylko medialne ogłupienie ?

Admin
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 29/12/2013

Zobacz profil autora http://znaki.snob.tv

Powrót do góry Go down

Re: ideologia na pokaz

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach